...alustuseks tuleb mul tänada oma ema, kes rääkis nelja - aastasele Siimule, et neegrid mängivad Aafrikas apelsinidega jalgpalli. See asi jäi meelde. See mõte kummitas mind mitukümmend aastat, et kus ja kuidas ning ma ei pidanud enam vastu - tuli minna seda väidet kohapeale kontrollima. Sellest ja paljust muustki, kus aja jooksul käidud.

kolmapäev, 15. veebruar 2012

Gambia
Atlandi ookean, nii + 18 C.
Traditsiooniline pügamine reisi alguses.
Happy birthday to me!

Man at work.

Massage - lady.

Vabariigi aastapäeva pidulik tähistamine. Kololi beach, 24. 02. 2012


Hr. Sankule oma külalisega

Kingsepp tööhoos, sedakorda restoranis.Gambia jõe forsseerimine. Lisaks pileti ostmisele tuli praam ka kliendil omal jõul ka üle jõe tõmmata. Paljakäsi terastrossi...

Ma ei ole kalamees. Selle tõestuseks fakt, et olin ainuke meie reisiseltskonnast, kes kala ei saanud.
Kalasuitsetustsehh. Tööjaotus oli järgmine : naised teevad kiiret ( 1 päev ) ehk kuumsuitsukala. See väidetavalt on koheseks tarbimiseks ja kaua ei seisa. Mehed teevad aeglast ( kuni 7 päeva ) ehk külmsuitsukala, see säilib kauem.


Wassu Stone Ring - iidne matmispaik - ainuke Gambia ajaloo vaatamisväärsus, mida muuseumi vääriliselt tutvustati. Kau - ur village.
Arch nr. 22

Banjul - Barra ferry...kõik sai korraga selgeks...


Presidendiloss, mida pildistada ei tohtinud...

Veebruari esimeses pooles leidsin end Gambiast, Aafrika ühest väikseimast riigist. Tuleb tõdeda, et piire ületavate vaatamisväärsustega on siin pisut kehvasti ( riik on pindalalt neljandik Eestit ), suur osa reisist kujunes kohalike inimeste eluoluga tutvumiseks, rannapuhkuseks ning Senegali viisa ootamiseks.  Kohtutud sai ka erinevate huvitavate inimestega. Puht - juhuslikult...

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar